Planetárium Praha   
PLANETÁRIUM PRAHA
Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy
Královská obora 233, 170 21 Praha 7

tel. 220 999 001 - 003
planetarium@planetarium.cz
http://www.planetarium.czSTAR TREK V PLANETÁRIU

FAN BASE ve spolupráci s CZ Kontinuum a FKM Events Vás zvou na setkání s hercem Connorem Trinneerem, představitelem hlavního inženýra ze seriálu Star Trek: Enterprise a Michaela ze Stargate: Atlantis.

Po loňském nadšení, které vzbudila Kate Mulgrew, kapitánka ze Star Trek: Voyager, se FAN BASE spolu s CZ Kontinuum a FKM Events rozhodli, že znovu zprostředkují fanouškům televizního sci-fi fenoménu další setkání s jejich oblíbeným hrdinou.

22. září 2012 budou mít všichni zájemci možnost setkat se s americkým hercem Connorem Trinneerem, který si zahrál ve dvou populárních sci-fi seriálech Star Trek: Enterprise a Stargate: Atlantis.

Trinneer ztvárnil ve Star Treku postavu hlavního inženýra Charlese Tuckera III., přezdívaného Trip a v seriálu Stargate: Atlantis Wraitha Michaela. Do podvědomí fanoušků se většinou oba tyto charaktery zapsaly nějakým kuriózním prvenstvím. Trip byl ve Star Treku prvním, kdo navázal romantický vztah s Vulkáncem - druhem, který potlačuje své emoce. Zároveň byl prvním mužem v dějinách Star Treku, který otěhotněl. Ve Stargate byla jeho postava prvním Wraithem, mimozemským druhem, kterého se podařilo na krátkou dobu přeměnit na člověka.

Setkání s fanoušky se uskuteční v sobotu 22. září od 12 hodin ve stylovém prostředí Planetária Praha. Návštěvníci se mohou těšit na diskusi s Filipem Jančíkem, který propůjčil v české verzi hlas nejen Tripovi ve Star Treku, ale také Michaelovi ve Stargate, dále na moderovanou diskusi s Connorem Trinneerem, která bude okamžitě překládána do češtiny. Poté bude následovat podpisová akce a společné focení.

Vstupenky lze zakoupit:
na stránkách akce http://starsinprague.cz/connortrinneer, kde najdete i podrobné informace, včetně cen vstupného.